Uśmiechnięte dziecko maluje farbkami

O Akademii Talentów - ŻłobekAkademia Talentów to niepubliczne (prywatne) przedszkole i żłobek położone w Warszawie w dzielnicy Wawer – Anin.

Za główny cel obraliśmy sobie rozwijanie talentów małych dzieci
– wtedy kiedy intelekt dziecka rozwija się najszybciej. Jest to
fundament, na którym opiera się cała struktura przedszkola.

Nasza Akademia Talentów dzieli się na Przedszkole i Żłobek

Zdajemy sobie sprawę, że żaden żłobek (państwowy ani prywatny) nie może zastąpić rodziny, może jednak dobrze uzupełniać ją i wspierać w obszarze opieki i wychowania, a dodatkowo oferować dziecku pierwsze doświadczenia z edukacją. Obserwując i naśladując inne dzieci łatwiej jest maluchom opanowywać kolejne życiowe umiejętności i stawiać czoła wyzwaniom. Razem raźniej jest uczyć się samodzielnego jedzenia, ubierania się, korzystania z toalety czy dzielenia zabawkami. W grupie jest też większa motywacja do nauki mówienia.

Stworzyliśmy nasz niepubliczny żłobek z myślą o dzieciach i rodzicach, którzy cenią sobie najwyższą jakość usług opiekuńczo-wychowawczych i dydaktycznych zapewniających prawidłowy rozwój, troskliwą i profesjonalną opiekę dzieciom do lat 3. Nasz personel składa się z osób kompetentnych, przeszkolonych, które znają zarówno etapy rozwoju fizycznego, jak i psychicznego dziecka. Są to osoby o wysokim poziomie życzliwości, serdeczności i empatii – a okazanie czułości, przytulenie, pokazanie dziecku pozytywnych stron zabawy z rówieśnikami oraz rozmowa czy zapewnienie, że rodzice z pewnością przyjdą, mogą zdziałać cuda.

Nasz żłobek jest placówką przeznaczoną dla dzieci w wieku od 12 miesiąca życia do 3 lat.

Żłobek Akademia Talentów jest placówką niepubliczną wpisaną do rejestru żłobków i klubów dziecięcych m.st. Warszawy.

Nasz żłobek otrzymał wyróżnienie w konkursie Super Żłobek edycja 2017, organizowanym przez Prezydent M. ST. Warszawy, klasyfikując się w pierszej dziesiątce niepublicznych przedszkoli w całej Warszawie! Więcej przeczytają Państwo tu Czytaj więcej