Zajęcia dodatkowo płatneTaniec

Poprzez zajęcia ruchowe chcielibyśmy rozwijać w dzieciach koordynację ruchową. W ramach zajęć tanecznych dzieci będą miały możliwość poznania elementów tańca współczesnego, nowoczesnego, poznają techniki tanców w kole, zumby oraz elementy tańca klasycznego.

Judo

Zajęcia rozwijają u dzieci wiele cech psychofizycznych takich jak: dyscyplinę, siłę i wrażliwość, spostrzegawczość i umiejętność koncentracji, zwinność, koordynację oraz odwagę. Jest to sztuka walki która poza samoobroną uczy szacunku do przeciwnika, posłuszeństwa i lojalności wobec mistrza. Judo dla dzieci jest sportem, który ma bardzo pozytywny klimat, ponieważ promuje kulturę osobistą, honor, skromność oraz uparte i konsekwentne dążenie do celu.

Mathriders

Program MathRiders Starter pomaga dzieciom rozwijać ich wrodzone zdolności uczenia się przedmiotów ścisłych. Poprzez zabawę pomagamy najmłodszym w zrozumieniu podstawowych zasad i pojęć matematycznych. Nasze zajęcia wspomagają intelektualny i osobisty rozwój dzieci. Zabawa, poza tym, że sprawia przyjemność, jest też głównym narzędziem zrozumienia, analizy i przetwarzania informacji i wiedzy. Przez zabawę dzieci ćwiczą i doskonalą swoje zdolności, sprawdzają i badają to, co zaczynają rozumieć.Często w wieku przedszkolnym ujawniają się także drobne wady rozwojowe, które wymagają pracy dziecka ze specjalistami. Zapewniamy możliwość skorzystania z indywidualnych zajęć z doświadczonym logopedą oraz psychologiem dziecięcym w przedszkolu.