Pozytywna opinia Komendanta Straży Pożarnej dla naszego przedszkola i żłobka!!!

Miło nam ogłosić że pierwszy milowy krok do otwarcia Akademii za nami! Dziś otrzymaliśmy pozytywną opinię Komendanta Straży Pożarnej dotyczącą stanu zabezpieczenia przeciwpożarowego naszego budynku. Oznacza to iż nasi Podopieczni i ich Rodzice będą mogli czuć się bezpieczni:) W razie jakiegokolwiek zagrożenia posiadamy system sygnalizacji przeciwpożarowej który w ciągu 30 sekund wyśle sygnał do wyjazdu do najbliższej jednostki Straży Pożarnej a dzięki odpowiednim wydzieleniom pożarowym, hydrantom i wyjściom ewakuacyjnym Dzieci będą mogły bezpiecznie opuścić budynek. Akademia Talentów spełnia warunki zabezpieczeń dla kategorii zagrożenia ludzi ZLII - czyli przeznaczonych przede wszystkim do użytku ludzi o ograniczonej zdolności poruszania się, takie jak szpitale, żłobki, przedszkola, domy dla osób starszych. Z tej okazji zapraszamy na nasz Pinterest - a tam nowa tablica "Strażacy" z pomysłami na zabawy, kolorowankami i zadaniami związanymi ze strażą pożarną. Szczególnie chłopcy będą mieli radochę:) .